Rezervujte si termín masáže ještě dnes

Vyberte si variantu masáže

regenerační
regenerační
relaxační
relaxační
reflexní
reflexní
na míru
na míru

Regenerační masáž

45 minut | 890,- Kč nebo 60 minut | 1 290,- Kč

Jde o tradiční typ masáže s povzbuzujícím a léčebným záměrem, při které pomocí masážních technik dochází ke zmírnění napětí a bolesti svalů a kloubů. Masáž napomáhá celkové regeneraci organismu, odstraňuje ztuhlost a zlepšuje prokrvení svalstva. Po masáži se budete cítit uvolněně, masáž dodává energii.

Masáž je vhodná při: 

svalovém napětí a bolestech, stereotypní práci, před / po fyzické zátěži, vadném držení těla, nedostatku pohybové aktivity apod.

Jakou zvolit délku masáže?

30 - 45 minut

Kratší variantu si zvolte v případě, že masáže či fyzioterapii absolvujete pravidelně alespoň 2x měsíčně a potřebujete cíleně uvolnit konkrétní partie těla (např. šíji a horní záda) z důvodu jejich ztuhlosti či přetížení.

60 - 90 minut

Delší variantu si zvolte tehdy, absolvujete-li masáž pouze občas anebo jste delší dobu na masáži nebyli. Delší masáž vám poskytne dostatek času pro uvolnění a současně může být více komplexní a tím i více prospěšná.

Relaxační masáž

90 minut | 1 590,- Kč

Pomalá a zklidňující masáž pro odstranění stresu a psychické zátěže s použitím kvalitních esenciálních olejů pro zvýšení celkového požitku z masáže. Je jemnější než klasická masáž, ale i při ní dochází k uvolnění svalového napětí. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození, masáž harmonizuje mysl a obnovuje životní energii.

Masáž je vhodná při:

nadměrném stresu a vyčerpání, únavě, nespavosti, bolestech hlavy a šíje, častém nachlazení a onemocněních dýchacích cest apod.

Dopřejte si mimořádný zážitek všemi smysly!

Harmonické spojení masáže celého těla a teplého zábalu napomáhá odplavení toxinů z těla, zlepšuje cirkulaci krve a tělních tekutin. Speciální tělový zábal prohřeje svaly a klouby, vyhladí vaši pokožku a obohatí ji o výživné látky, dodá tělu vitamíny a minerály. Dopřejte si dlouhotrvající relaxaci, při které zapomenete na starosti všedních dnů.

Reflexní masáž chodidel

45 minut | 890,- Kč

V chodidlech je velké množství reflexních bodů, z nichž každý odpovídá určitému orgánu nebo části těla. Při masáži se používá zejména tlaku palců na jednotlivé reflexní body s cílem uvolnit problematická místa.  Masáž je hluboce uvolňující a relaxační, obnovuje sebeúzdravné schopnosti těla.

Masáž je vhodná při:

nervosvalových potížích, rekonvalescenci po nemoci, poruchách spánku, chronickém napětí, dlouhodobém stresu apod.

Jak působí reflexní masáž?

Reflexní body zastupující tělesné orgány jsou rozmístěny na různých částech těla, avšak na dlaních a chodidlech jsou rozmístěny všechny. Na každém chodidle máme asi 70 000 nervových zakončení a při tlaku na ně ovlivňujeme celé tělo. Masáží se usiluje o odbourání blokády, jež vznikla v důsledku zátěže, nemoci či pooperačním stavu. Masáž je zklidňující a ulehčí nejen vašim nohám, ale celému organismu.

Masáž na míru

30 minut | 690,- Kč nebo 45 minut | 890,- Kč nebo 60 minut | 1 290,- Kč nebo 90 minut | 1 590,- Kč

Jde o individuálně sestavenou masáž zaměřenou na důkladné uvolnění, při které jsou efektivně kombinovány různé techniky s cílem ulevit od fyzického i psychického napětí. Vyrovnává energie tam, kde je jich nedostatek či naopak nadbytek. Dokonale vyvážená péče, kterou si zasloužíte.

Masáž je vhodná pro každého, 

kdo chce žít aktivní a zdravý život, chce být plný sil, radosti a energie.

Nevíte, jakou masáž si vybrat?

Správně zvolená masáž má potenciál hluboce ovlivnit každý sval, kosti, orgány a buňky v těle. Masáž aktivně regeneruje tělo a harmonizuje celý organismus. Pokud si nejste jistí variantou masáže, zvolte individuální masáž na míru. Nezaměřuje se pouze na bolestivá místa, ale je pokročilou formou práce s tělem. Jedná se o speciálně navržené masážní ošetření, které respektuje vaše potřeby a očekávání v souladu s vaším aktuálním rozpoložením a zdravotním stavem.

Rezervujte si termín masáže ještě dnes