Rezervujte si termín masáže ještě dnes

Kdo jsem


Mgr. Jiří Langr
Mgr. Jiří Langr

Mgr. Jiří Langr

Jsem profesionální certifikovaný masér a body-terapeut. Ve svém přístupu zohledňuji komplexní pohled na ošetření těla, uvolnění mysli i emocí. Jsem vzdělaný, empatický, vyrovnaný. Moje práce reflektuje můj životní styl, věřím v její smysl a naplňuje mě. Již osmým rokem.

Umožním vám prožívat vaše tělo, vnímat přítomný okamžik a ponechat volný průchod vašim pocitům. Povedu vás k rovnováze, spokojenosti a vitalitě.

Přijďte mě poznat osobně

Jsem perfekcionista. Záleží mi na tom, abyste se cítili skvěle po všech stránkách. V terapeutických masážích propojuji svůj empatický přístup s vědomým dotykem, vytvářím pro vás bezpečný prostor a naslouchám vašim potřebám. Používám neinvazivní masážní techniky a čisté rostlinné a esenciální oleje. Ve výsledku vzniká osobitý styl, který pohladí vaši duši, očistí vaše tělo i mysl od stresu a napětí, aktivizuje vaši životní energii. Po masážním ošetření se budete cítit jako znovuzrození. 

Přijďte mne poznat osobně a zažijte mimořádné chvíle uvolnění. Dopřejte vašemu tělu odpočinek a dodejte mu novou energii.